Rodový strom

Přemýšlíte o tom, jaký vybrat dárek Vašemu partnerovi, rodičům či přátelům k jeho významnému životnímu jubileu? Potom by pro Vás právě rodový strom mohl představovat ideální možnost. Nejenom, že bude mít obdarovaný všechny své předky přehledně na jednom místě a stále na očích, ale zároveň mu touto cestou darujete originální umělecké dílo. Rodový strom na základě Vašeho přání navrhne, vymaluje a případně také zarámuje profesionální malíř.

Velikost obrazu nabízíme ve standardní velikosti na A3 (42 x 29, 7 cm), která zaručuje, že budeme moci na výsledný obraz umístit vše v optimálním měřítku. Rodový strom však můžeme samozřejmě vymalovat na plochu menší velikosti. My jeho tvůrci předáme vedle potřebných dat o předcích také Vaši představu a potom už necháme rozehrát jeho fantazii a představivost. Obraz bude namalován nejprve tuší a poté vybarven.

Rodový strom: Získejte originální umělecké dílo

Poté již můžeme společně vybrat vhodný rám a rodový strom pro Vás či Vaše blízké může posloužit svému účelu. Výsledná cena se odvíjí od počtu zaznamenaných generací a konkrétním požadavkům na jeho vzhled. Obecně lze říci, že cenově nejméně náročná varianta se pohybuje kolem 4 500 Kč bez rámu. S tím, že strom je vymalován tuší a není vybarven. Na konkrétní ceně se společně dohodneme před započetím malby.

“Barevná” varianta,  jejíž ukázku vidíte níže, potom přijde na přibližně 7 000 Kč a k této ceně je opět nutné ještě připočítat rám. Budeme se ve spolupráci s naším malířem snažit, aby výsledný rodový strom plně odpovídal Vašim představám. Věříme, že při pohledu na naše ukázky obrazů si již představujete, kam jej doma zavěsíte a kde jej budou obdivovat všechny návštěvy.

 

Kontakty

J. a K. Provazníkovi
Jurkovičova 988/24
Praha 4 - Háje
149 00
IČO: 88831159

Subjekt je vedený v obchodním rejstříku.