Jak začít

  1. Podívejte se po dokumentech – Podívejte se do starých krabic po prarodičích či dalších příbuzných. Možná v nich najdete rodné listy, oddací listy, domovské listy a další dokumenty, které se mohou stát výchozím bodem pro budoucí bádání. Mnoho údajů Vám můžeme pomoc vypátrat my, ale pro začátek potřebujeme aspoň pár čísel a dat.
  2. Ponořte se do vzpomínek – Odkud pochází Vaši předci? Žijí stále na svém rodném gruntu? Na které frontě praděděček bojoval za první světové války? Odpovědi na tyto a mnohé další otázky možná znáte z vyprávění svých rodičů či prarodičů. Zapátrejte v paměti a vzpomeňte si před započetím samotného bádání na to, co jste v dětství či dospělosti slyšeli od svých nejbližších. O úspěšném sestavení rodokmenu často rozhodují i zdánlivě
    nepodstatné detaily.
  3. Udělejte si představu– Portfolio našich služeb zahrnuje pestrou škálu variant a možností. Vyhledávat informace o Vašich předcích lze v mnoha písemných pramenech a typech archivů. Můžeme zjistit základní daje, jako je datum narození, svatba či úmrtí, nebo se vydat do větší hloubky. Konkrétně je například možné dopátrat se majetkových poměrů Vašich předků, nebo biometrické údaje v případě, že absolvovali povinnou vojenskou službu. Díky zápisům v kronikách se můžete dozvědět také mnohé o jejich postojích a závažných událostech, kterým ve své době museli čelit.
  4. Kontaktujte nás – Ať už si jste jistí, o jaké výstupy byste měli zájem či ještě váháte, kontaktujte nás telefonicky na čísle 728 748 875 či prostřednictvím on-line formuláře. Rádi Vám odpovíme na veškeré dotazy a pomůžeme vybrat optimální variantu.

Kontakty

J. a K. Provazníkovi
Jurkovičova 988/24
Praha 4 - Háje
149 00
IČO: 88831159

Subjekt je vedený v obchodním rejstříku.