O nás

Rodokmen na zakázku: Poznejte blíže své kořeny

S genealogií jsme začali v roce 2010 jako amatérští badatelé, kteří se chtěli dozvědět více o svém vlastím rodu. Pátrání po minulosti naší rodiny nás pohltilo. Postupem času jsme začali nabízet rodokmen na zakázku i pro naše blízké a přátele. Důležitým impulsem pro bádání po předcích se pro nás, tak jako pro mnoho další badatelů, stalo také narození dětí. Vědomí, že jsme předali „štafetu“ zase o jednu další generaci, nás opět o kus přiblížilo k našemu tehdy ještě nevyřčenému cíli.

A konečně v loňském roce jsme se rozhodli vytvářet rodokmen na zakázku nejenom pro naše blízké a známé, ale pro široký okruh klientů. Budeme rádi, pokud se vydáte společně s námi po stopách Vašich předků. Z vlastní zkušenosti víme, že poznat blíže své kořeny je zároveň cestou k poznání sebe sama. Pro prohloubení našich znalostí, s cílem nabízet Vám profesionální služby, jsme absolvovali kurz genealogie vedený Českou genealogickou a heraldickou společností v Praze, jejíž jsme rovněž členy.

Budeme rádi, pokud se nám podaří ve Vás vzbudit zájem o rodinnou historii, která v sobě často skrývá neopakovatelné a dobrodružné příběhy. Můžeme Vám slíbit, že po stopách právě Vašeho rodinného příběhu se pustíme se stejným nadšením a odhodláním, jako jsme tak učinili v případě toho našeho. Jsme připraveni sestavit rodokmen na zakázku k Vaší plné spokojenosti a těšíme se na další projekty, které nás společně s Vámi čekají.

Josef a Kristýna Provazníkovi, Praha

Kontakty

J. a K. Provazníkovi
Jurkovičova 988/24
Praha 4 - Háje
149 00
IČO: 88831159

Subjekt je vedený v obchodním rejstříku.